ERA-8ARW4422V | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ERA-8ARW4422V |
Opis | RES SMD 44.2KOHM 0.05% 1/4W 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 44.2 kOhms ±0,05% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ERA-8ARW4422V Modele |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200 |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±10ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,028" (0,70mm) |