ERA-8ARB1542V nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 4 900
Arkusz danych
Bezpośrednie
Susumu
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
15.4 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa