ERA-8APB3162V
Numer produktu DigiKey
P18436TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P18436CT-ND - Taśma cięta (CT)
P18436DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERA-8APB3162V
Opis
RES SMD 31.6K OHM 0.1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
31.6 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
ERA-8APB3162V Modele
Współczynnik temperaturowy
±15ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)