ERA-6ARB9312V
Numer produktu DigiKey
10-ERA-6ARB9312VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERA-6ARB9312V
Opis
RES SMD 93.1K OHM 0.1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
93.1 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)