ERA-6AHD37R4V
Numer produktu DigiKey
P37.4BPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
P37.4BPCT-ND - Taśma cięta (CT)
P37.4BPDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERA-6AHD37R4V
Opis
RES SMD 37.4 OHM 0.5% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
37.4 Ohms ±0,5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
ERA-6AHD37R4V Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)