ERA-6AEB3920V nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
Susumu
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
Vishay Dale
Vishay Dale
Udoskonalony
YAGEO
Udoskonalony
Vishay Dale Thin Film
Susumu
392 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERA-6AEB3920V
Numer produktu DigiKey
10-ERA-6AEB3920VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-ERA-6AEB3920VCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ERA-6AEB3920VDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERA-6AEB3920V
Opis
RES SMD 392 OHM 0.1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERA-6AEB3920V Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)