ERA-6AEB2552V nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Susumu
W magazynie: 7 288
Arkusz danych
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
Vishay Dale
Vishay Dale
W magazynie: 910
Udoskonalony
YAGEO
Udoskonalony
Vishay Dale Thin Film
Susumu
TE Connectivity Passive Product
Similar
Vishay Dale Thin Film
25.5 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa