ERA-6AEB2493V
Numer produktu DigiKey
10-ERA-6AEB2493VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-ERA-6AEB2493VCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ERA-6AEB2493VDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERA-6AEB2493V
Opis
RES SMD 249K OHM 0.1% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
249 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERA-6AEB2493V Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)