ERA-3ARW622V
Numer produktu DigiKey
P6.2KBETR-ND - Taśma i szpula (TR)
P6.2KBECT-ND - Taśma cięta (CT)
P6.2KBEDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERA-3ARW622V
Opis
RES SMD 6.2KOHM 0.05% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
6.2 kOhms ±0,05% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
ERA-3ARW622V Modele
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)