ERA-2AEB561X nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 4 028
Arkusz danych
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 1 353
Arkusz danych
Vishay
Susumu
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
Vishay Dale
Udoskonalony
Susumu
Udoskonalony
560 Ohms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa