ERA-2AEB1212X
Numer produktu DigiKey
P12.1KDCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
P12.1KDCCT-ND - Taśma cięta (CT)
P12.1KDCDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERA-2AEB1212X
Opis
RES SMD 12.1KOHM 0.1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
12.1 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
ERA-2AEB1212X Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)