ERA-1AEB8250C
Numer produktu DigiKey
ERA-1AEB8250C-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERA-1AEB8250C
Opis
RES SMD 825 OHM 0.1% 1/20W 0201
Szczegółowy opis
825 Ohms ±0,1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
ERA-1AEB8250C Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)