ERA-1AEB472C
Numer produktu DigiKey
P123901TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P123901CT-ND - Taśma cięta (CT)
P123901DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERA-1AEB472C
Opis
RES 4.7 KOHMS 0.1% 1/20W 0201
Szczegółowy opis
4.7 kOhms ±0,1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
ERA-1AEB472C Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)