EEV-FK1E222M
Numer produktu DigiKey
PCE3463TR-ND - Taśma i szpula (TR)
PCE3463CT-ND - Taśma cięta (CT)
PCE3463DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEV-FK1E222M
Opis
CAP ALUM 2200UF 20% 25V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 5000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EEV-FK1E222M Modele
Kategoria
Parametry znamionowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.35 A @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Impedancja
35 mOhms
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,669" (17,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,669" x 0,669" (17,00mm x 17,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Temperatura robocza
-55°C - 105°C