EEU-HD1A222
Numer produktu DigiKey
P15106-ND
Producent
Numer produktu producenta
EEU-HD1A222
Opis
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Szczegółowy opis
2200 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
EEU-HD1A222 Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
760 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
874 mA @ 100 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,689" (17,50mm)
Napięcie - znamionowe
10 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-55°C - 105°C