EEU-FR1C392SB nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Panasonic Industry
W magazynie: 280
Arkusz danych
Similar
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 300
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 250
Chemi-Con
W magazynie: 0
Nichicon
Nichicon
W magazynie: 420
W magazynie: 501
Odpowiednik parametryczny
Chemi-Con
W magazynie: 179
W magazynie: 893
W magazynie: 483
3900 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EEU-FR1C392SB
Numer produktu DigiKey
P15341CT-ND - Taśma cięta (CT)
P15341TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
EEU-FR1C392SB
Opis
CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
EEU-FR1C392SB Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.64 A @ 120 Hz
Seria
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.3 A @ 100 kHz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Impedancja
17 mOhms
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Temperatura robocza
-40°C - 105°C