EEU-FR1C102LB
Numer produktu DigiKey
P15332CT-ND - Taśma cięta (CT)
P15332TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
EEU-FR1C102LB
Opis
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Szczegółowy opis
1000 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 9000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
EEU-FR1C102LB Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.17 A @ 120 Hz
Seria
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.56 A @ 100 kHz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Impedancja
30 mOhms
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
9000h przy 105°C
Temperatura robocza
-40°C - 105°C