EEU-FR0J472
Numer produktu DigiKey
P14368-ND
Producent
Numer produktu producenta
EEU-FR0J472
Opis
CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 µF 6.3 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EEU-FR0J472 Modele
Kategoria
Zastosowania
Prod.
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.552 A @ 120 Hz
Seria
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.19 A @ 100 kHz
Opakowanie
Zbiorcze
Impedancja
15 mOhms
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C