EEU-FM0J332B
Numer produktu DigiKey
10-EEU-FM0J332BCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EEU-FM0J332BTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
EEU-FM0J332B
Opis
CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
Szczegółowy opis
3300 µF 6.3 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
EEU-FM0J332B Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.08 A @ 120 Hz
Seria
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.6 A @ 100 kHz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Impedancja
18 mOhms
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C