EEH-ZV1V221UP
Numer produktu DigiKey
10-EEH-ZV1V221UPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-EEH-ZV1V221UPCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EEH-ZV1V221UPDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEH-ZV1V221UP
Opis
CAP ALUM HYBRID 220UF 35V SMD
Szczegółowy opis
220 µF 35 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 16mOhm 4000h przy 135°C
Modele EDA/CAD
EEH-ZV1V221UP Modele
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
585 mA @ 100 Hz
3.9 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Pojemność
220 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
35 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
16mOhm
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 135°C