EEH-ZV1J680P
Numer produktu DigiKey
10-EEH-ZV1J680PTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-EEH-ZV1J680PCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EEH-ZV1J680PDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEH-ZV1J680P
Opis
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 63V SMD
Szczegółowy opis
68 µF 63 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 17mOhm 4000h przy 135°C
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
600 mA @ 100 Hz
4 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
68 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
63 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
17mOhm
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 135°C