EEH-ZV1J470V
Numer produktu DigiKey
10-EEH-ZV1J470VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-EEH-ZV1J470VCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EEH-ZV1J470VDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEH-ZV1J470V
Opis
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 63V SMD
Szczegółowy opis
47 µF 63 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 22mOhm 4000h przy 135°C
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
495 mA @ 100 Hz
3.3 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Pojemność
47 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,425" (10,80mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
63 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
22mOhm
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 135°C