EEH-ZU1E681UV
Numer produktu DigiKey
10-EEH-ZU1E681UVTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-EEH-ZU1E681UVCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EEH-ZU1E681UVDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEH-ZU1E681UV
Opis
CAP ALUMHYB 680UF 20% 25V SMD
Szczegółowy opis
680 µF 25 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 10mOhm 4000h przy 135°C
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
795 mA @ 100 Hz
5.3 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
680 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,516" (13,10mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
25 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
10mOhm
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 135°C