EEH-ZU1E102UV
Numer produktu DigiKey
10-EEH-ZU1E102UVTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-EEH-ZU1E102UVCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EEH-ZU1E102UVDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEH-ZU1E102UV
Opis
CAP ALUMHYB 1000UF 20% 25V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 µF 25 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 8mOhm 4000h przy 135°C
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Producent
Panasonic Industry
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
915 mA @ 100 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
6.1 A @ 100 kHz
Typ
Hybrydowy
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
1000 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,673" (17,10mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
8mOhm
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 135°C