EEH-ZS1H181UP
Numer produktu DigiKey
10-EEH-ZS1H181UPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-EEH-ZS1H181UPCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EEH-ZS1H181UPDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEH-ZS1H181UP
Opis
CAP ALUMHYB 180UF 20% 50V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
180 µF 50 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 17mOhm 4000h przy 125°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EEH-ZS1H181UP Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
Panasonic Industry
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
640 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.2 A @ 100 kHz
Typ
Hybrydowy
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
180 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,504" (12,80mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
17mOhm
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C