EEH-ZK1V221UP nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Nichicon
W magazynie: 1 416
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Nichicon
W magazynie: 1 307
Arkusz danych
220 µF 35 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 27mOhm 4000h przy 125°C