EEH-ZC1J560V
Numer produktu DigiKey
P19840TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P19840CT-ND - Taśma cięta (CT)
P19840DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEH-ZC1J560V
Opis
CAP ALUM HYBRID 56UF 20% 63V SMD
Szczegółowy opis
56 µF 63 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 30mOhm 4000h przy 125°C
Modele EDA/CAD
EEH-ZC1J560V Modele
Kategoria
Seria
Funkcje
Antywibracyjne
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
210 mA @ 100 Hz
1.4 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
56 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,425" (10,80mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
63 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
30mOhm
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-55°C - 125°C