EEH-ZC1H680V
Numer produktu DigiKey
P19836TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P19836CT-ND - Taśma cięta (CT)
P19836DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEH-ZC1H680V
Opis
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 50V SMD
Szczegółowy opis
68 µF 50 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 30mOhm 4000h przy 125°C
Modele EDA/CAD
EEH-ZC1H680V Modele
Kategoria
Seria
Funkcje
Antywibracyjne
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
187.5 mA @ 100 Hz
1.25 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Pojemność
68 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,425" (10,80mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
50 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
30mOhm
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-55°C - 125°C