EEH-ZA1E560P
Numer produktu DigiKey
P15440TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P15440CT-ND - Taśma cięta (CT)
P15440DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEH-ZA1E560P
Opis
CAP ALUM HYBRID 56UF 20% 25V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
56 µF 25 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 50mOhm 10000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EEH-ZA1E560P Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
Panasonic Industry
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
195 mA @ 100 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.3 A @ 100 kHz
Typ
Hybrydowy
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
56 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,240" (6,10mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50mOhm
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C