EEH-AZT1V271B
Numer produktu DigiKey
10-EEH-AZT1V271BCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EEH-AZT1V271BTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
EEH-AZT1V271B
Opis
CAP ALUM HYBRID 270UF 20% 35V TH
Szczegółowy opis
270 µF 35 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 16mOhm 4000h przy 125°C
Modele EDA/CAD
EEH-AZT1V271B Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
525 mA @ 100 Hz
3.5 A @ 100 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
270 µF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
16mOhm
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C