EEH-AZT1J470B
Numer produktu DigiKey
10-EEH-AZT1J470BCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EEH-AZT1J470BTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
EEH-AZT1J470B
Opis
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 63V TH
Szczegółowy opis
47 µF 63 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 32mOhm 4000h przy 125°C
Modele EDA/CAD
EEH-AZT1J470B Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
360 mA @ 100 Hz
2.4 A @ 100 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
47 µF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Napięcie - znamionowe
63 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
32mOhm
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C