EEH-AZA1H680B
Numer produktu DigiKey
10-EEH-AZA1H680BCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EEH-AZA1H680BTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
EEH-AZA1H680B
Opis
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 50V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
68 µF 50 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 30mOhm 10000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EEH-AZA1H680B Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
Panasonic Industry
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
270 mA @ 100 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.8 A @ 100 kHz
Typ
Hybrydowy
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
68 µF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
30mOhm
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C