EEF-SR0J680R
Numer produktu DigiKey
PCE5105TR-ND - Taśma i szpula (TR)
PCE5105CT-ND - Taśma cięta (CT)
PCE5105DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEF-SR0J680R
Opis
CAP ALUM POLY 68UF 20% 6.3V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
68 µF 6.3 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe 2917 (7343 metryczne) 9mOhm 2000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
EEF-SR0J680R Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
6.3 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Pojemność
68 µF
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
9mOhm