EEF-SE0E391ER jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Panasonic Industry
W magazynie: 9 763
Arkusz danych
390 µF 2.5 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe 2917 (7343 metryczne) 5mOhm 1000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EEF-SE0E391ER
Numer produktu DigiKey
PCE4469TR-ND - Taśma i szpula (TR)
PCE4469CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
EEF-SE0E391ER
Opis
CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
EEF-SE0E391ER Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Producent
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Status części
Nieaktualne
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,165" (4,20mm)
Typ
Polimer
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
Pojemność
390 µF
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
2.5 V
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5mOhm