EEF-CS1E100R
Numer produktu DigiKey
P16804-2-ND - Taśma i szpula (TR)
P16804-1-ND - Taśma cięta (CT)
P16804-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEF-CS1E100R
Opis
CAP ALUM POLY 10UF 20% 25V SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF 25 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe 2917 (7343 metryczne) 40mOhm 2000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
EEF-CS1E100R Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
3.2 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Pojemność
10 µF
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
25 V
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40mOhm