EEF-CS1C150R
Numer produktu DigiKey
P16801-2-ND - Taśma i szpula (TR)
P16801-1-ND - Taśma cięta (CT)
P16801-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEF-CS1C150R
Opis
CAP ALUM POLY 15UF 20% 16V SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µF 16 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe 2917 (7343 metryczne) 40mOhm 2000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EEF-CS1C150R Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Producent
Panasonic Industry
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.2 A @ 100 kHz
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Typ
Polimer
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Pojemność
15 µF
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Napięcie - znamionowe
16 V
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40mOhm