EEE-FTV151XAP | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | EEE-FTV151XAP |
Opis | CAP ALUM 150UF 20% 35V SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 31 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 150 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 160mOhm przy 100kHz 2000h przy 105°C |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | EEE-FTV151XAP Modele |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości 390 mA @ 120 Hz |
Status części Aktywny | Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości 600 mA @ 100 kHz |
Pojemność | Rozmiar / wymiar Śr. 0,248" (6,30mm) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,315" (8,00mm) |
Napięcie - znamionowe 35 V | Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego 0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.) |
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 160mOhm przy 100kHz | Typ mocowania |
Trwałość przy temperaturze 2000h przy 105°C | Obudowa / skrzynia Promieniowe, puszka - SMD |
Temperatura robocza -55°C - 105°C | Bazowy numer produktu |