EEE-FTC331XAL
Numer produktu DigiKey
10-EEE-FTC331XALTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-EEE-FTC331XALCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EEE-FTC331XALDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEE-FTC331XAL
Opis
CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Szczegółowy opis
330 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 160mOhm przy 100kHz 2000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
EEE-FTC331XAL Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
390 mA @ 120 Hz
600 mA @ 100 kHz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
160mOhm przy 100kHz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C