EEE-FT1V681UV nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 2 097
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 6 851
Arkusz danych
Chemi-Con
Nichicon
680 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 60mOhm przy 100kHz 2000h przy 105°C