EEE-FN1H220UR
Numer produktu DigiKey
10-EEE-FN1H220URTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-EEE-FN1H220URCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EEE-FN1H220URDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEE-FN1H220UR
Opis
CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Szczegółowy opis
22 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 1,52Ohm przy 100kHz 2000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
EEE-FN1H220UR Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
55.25 mA @ 120 Hz
85 mA @ 100 kHz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,240" (6,10mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,209" x 0,209" (5,30mm x 5,30mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,52Ohm przy 100kHz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C