EEE-FN1A100R
Numer produktu DigiKey
10-EEE-FN1A100RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-EEE-FN1A100RCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EEE-FN1A100RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEE-FN1A100R
Opis
CAP ALUM 10UF 20% 10V SMD
Szczegółowy opis
10 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 1,35Ohm przy 100kHz 2000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
EEE-FN1A100R Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
58.5 mA @ 120 Hz
90 mA @ 100 kHz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,157" (4,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,240" (6,10mm)
Napięcie - znamionowe
10 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,169" x 0,169" (4,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,35Ohm przy 100kHz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C