EEE-FN0J221P
Numer produktu DigiKey
10-EEE-FN0J221PTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-EEE-FN0J221PCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EEE-FN0J221PDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEE-FN0J221P
Opis
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD
Szczegółowy opis
220 µF 6.3 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 360mOhm przy 100kHz 2000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
EEE-FN0J221P Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
156 mA @ 120 Hz
240 mA @ 100 kHz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,240" (6,10mm)
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
360mOhm przy 100kHz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C