EEE-FN0J100R
Numer produktu DigiKey
10-EEE-FN0J100RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-EEE-FN0J100RCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EEE-FN0J100RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEE-FN0J100R
Opis
CAP ALUM 10UF 20% 6.3V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF 6.3 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 1,35Ohm przy 100kHz 2000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EEE-FN0J100R Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Parametry znamionowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
58.5 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
90 mA @ 100 kHz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,157" (4,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,240" (6,10mm)
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,169" x 0,169" (4,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,35Ohm przy 100kHz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Temperatura robocza
-55°C - 105°C