EEE-FK1H330L
Numer produktu DigiKey
10-EEE-FK1H330LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-EEE-FK1H330LCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EEE-FK1H330LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEE-FK1H330L
Opis
CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Szczegółowy opis
33 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 2000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
EEE-FK1H330L Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
146.25 mA @ 120 Hz
195 mA @ 100 kHz
Impedancja
680 mOhms
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C