EEE-FK1H330L | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | EEE-FK1H330L |
Opis | CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 31 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 33 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 2000h przy 105°C |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | EEE-FK1H330L Modele |
Kategoria | Parametry znamionowe |
Prod. | Zastosowania |
Seria | Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości 146.25 mA @ 120 Hz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości 195 mA @ 100 kHz |
Status części Aktywny | Impedancja 680 mOhms |
Pojemność | Rozmiar / wymiar Śr. 0,315" (8,00mm) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,256" (6,50mm) |
Napięcie - znamionowe 50 V | Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego 0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.) |
Trwałość przy temperaturze 2000h przy 105°C | Typ mocowania |
Temperatura robocza -55°C - 105°C | Obudowa / skrzynia Promieniowe, puszka - SMD |