EEE-FK1A330UR
Numer produktu DigiKey
PCE3778TR-ND - Taśma i szpula (TR)
PCE3778CT-ND - Taśma cięta (CT)
PCE3778DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEE-FK1A330UR
Opis
CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Szczegółowy opis
33 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 2000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
EEE-FK1A330UR Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
67.5 mA @ 120 Hz
90 mA @ 100 kHz
Impedancja
1.35 Ohms
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,157" (4,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,240" (6,10mm)
Napięcie - znamionowe
10 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,169" x 0,169" (4,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C