EEE-FK1A330AR
Numer produktu DigiKey
PCE4386TR-ND - Taśma i szpula (TR)
PCE4386CT-ND - Taśma cięta (CT)
PCE4386DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEE-FK1A330AR
Opis
CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 2000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EEE-FK1A330AR Modele
Kategoria
Parametry znamionowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
104 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
160 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
700 mOhms
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,240" (6,10mm)
Napięcie - znamionowe
10 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,209" x 0,209" (5,30mm x 5,30mm) (dł. x szer.)
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C