EEE-FH2A220L | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | EEE-FH2A220L |
Opis | CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 31 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 22 µF 100 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 1,3Ohm przy 100kHz 7000h przy 105°C |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości 84.5 mA @ 120 Hz |
Status części Aktywny | Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości 130 mA @ 100 kHz |
Pojemność | Rozmiar / wymiar Śr. 0,315" (8,00mm) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,413" (10,50mm) |
Napięcie - znamionowe 100 V | Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego 0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.) |
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 1,3Ohm przy 100kHz | Typ mocowania |
Trwałość przy temperaturze 7000h przy 105°C | Obudowa / skrzynia Promieniowe, puszka - SMD |
Temperatura robocza -55°C - 105°C |