EEE-FH1V470XL
Numer produktu DigiKey
10-EEE-FH1V470XLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-EEE-FH1V470XLCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EEE-FH1V470XLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEE-FH1V470XL
Opis
CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Szczegółowy opis
47 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 450mOhm przy 100kHz 10000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
EEE-FH1V470XL Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
195 mA @ 120 Hz
300 mA @ 100 kHz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
450mOhm przy 100kHz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C