EEE-FH1V331L
Numer produktu DigiKey
10-EEE-FH1V331LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-EEE-FH1V331LCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-EEE-FH1V331LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEE-FH1V331L
Opis
CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Szczegółowy opis
330 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 150mOhm przy 120Hz 10000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
EEE-FH1V331L Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
522.5 mA @ 120 Hz
850 mA @ 100 kHz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150mOhm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C